Haber

yarın okul var mı Okullar yarın açılacak mı yoksa tatil mi? Okullarda son durum nedir? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in yaptığı açıklamanın ardından öğrenciler merak etti: Yarın okul var mı? Sorusu cevaplandı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem nedeniyle okulların açılış tarihine ilişkin açıklamalarda bulundu. Pekala, yarın okul var mı? Okullar yarın açılacak mı yoksa tatil mi? Okullarda son durum nedir? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı!

YARIN OKUL VAR MI?

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından eğitime verilen ortam bir kez daha genişletildi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Türkiye’de tatili 13 Şubat’a kadar bir hafta daha uzatıyoruz. 20 Şubat itibarıyla 71 ilde eğitim başlayacak.” terimleri kullandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Mahmut Özer’den yapılan açıklamalara göre, deprem bölgesi olan 10 ilde okullar 1 Mart’ta, 71 ilde ise 20 Şubat’ta eğitime başlayacak. deprem bölgesinde olup olmadığı ve değişiklik yapılabileceği netlik kazanmamıştır.

kalecikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu